Skanery 3D Open Technologies

Firma Open Technologies powstała w 2001 roku we Włoszech w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na pomiary bezstykowe oraz inżynierię odwrotną. W początkowych latach firma zajmowała się wsparciem technicznym i rozwiązywaniem problemów metrologicznych pojawiających się w przemyśle motoryzacyjnym. Zdobyta wiedza w niedługim czasie została zaadaptowana do zaprojektowania własnego skanera 3d. 

W 2005 roku powstał pierwszy skaner 3d Optical RevEng, który dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, bardzo szybko znalazł odbiorców i przyczynił się do dalszego, intensywnego rozwoju firmy. Aktualnie Open Technologies posiada w swojej ofercie cztery typy skanerów dedykowanych do różnych gałęzi przemysłu:

 

files/produkty/Open Technologies/Cronos3D/Logo Cronos.png

Cronos3D – charakteryzujący się podwyższoną dokładnością pomiarów sięgającą nawet 10 µm oraz zakresami pomiarowymi od 80 mm do 500 mm. Głównym zastosowaniem skanerów Cronos3D jest precyzyjna kontrola jakości oraz inżynieria odwrotna nawet najbardziej wymagających detali.

 

files/produkty/Open Technologies/Stone/Logo stone.png

Stone - mobilny, uniwersalny skaner 3d umożliwiający digitalizację obiektów o gabarytach od kilkunastu milimetrów do nawet kilku metrów. Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego.

 

files/produkty/Open Technologies/Aurum/Logo Aurum.png

 

Aurum - stosowany do precyzyjnie wykonanych, niewielkich detali o gabarytach do kilkudziesięciu mielimetrów. Występuje w dwóch wersjach: otwartej i zamkniętej (skaner wraz z automatycznym stolikiem obrotowym w jednej obudowie).

 

 

files/produkty/Open Technologies/Insight/Logo Insigh3.png

 

Insight3 - ręczny skaner umożliwiający skanowanie w czasie rzeczywistym. Kolorowe kamery oprócz chmury punktów zapisuje również teksturę. Często stosowany do skanowania ludzi.

 

Facebook