Stacjonarne maszyny pomiarowe

Wieloletnie doświadczenie firmy Oberon 3D w zakresie sprzedaży oraz serwisowania stacjonarnych maszyn pomiarowych doprowadziło nas jako lidera rynku metrologicznego w Polsce. Nasz zespół składa się z inżynierów metrologów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem doradzą Państwu w doborze odpowiedniej maszyny pomiarowej czy pomocy technicznej.

Zastosowanie stacjonarnych maszyn pomiarowych jest wielorakie. Mogą one pomóc w kontroli jakości w takich branżach jak: Automotive, lotnictwo, stomatologia, medycyna, przemysł ciężki, przemysł elektroniczny, produkcja IT oraz wiele innych.

W ofercie stacjonarnych maszyn pomiarowych firmy Oberon 3D pojawiają się takie marki jak:

Aberlink- angielski producent Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych. Maszyny te charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem cena/jakość. Pomiar za pomocą tych maszyn może być prowadzony zarówno w sposób stykowy jak i bezstykowy

OGP- amerykański producent multisensorycznych maszyn pomiarowych. Główną zaletą maszyn OGP jest bardzo szybki i dokładny pomiar bezstykowy, ale również z możliwością pomiaru stykowego, laserowego oraz stolików obrotowych, umożliwiających pomiar 5 osiowy.

InspectVision- Firma ta powstała w Irlandii w 2003 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm wyspecjalizowanych w cięciu, wykrawaniu, tłoczeniu i gięciu blach.