Kalibracje

Poprawne działanie każdego z systemów metrologicznych jest uzależnione od poprawnej kalibracji. Kalibracja pozwala nam określić czy maszyna jest gotowa do pracy w sposób zoptymalizowany, dostosowany do oczekiwań klienta.

Oberon 3D posiada wieloletnie doświadczenie w kalibracji wszystkich systemów pomiarowych, które znajdują się w ofercie naszej firmy. Posiadamy też wszystkie niezbędne narzędzia, które wykorzystuje się podczas procesu kalibracji. Wykwalifikowany zespół metrologów oferuje Państwu trzy rodzaje kalibracji:

  • Podstawowa usługa kalibracji

Ta oferta kalibracji skupia się na matematycznej kompensacji błędów.

  • Rozszerzona kalibracja

Rozszerzona kalibracja skupia się po za matematyczną kompensacją błędów na kalibracji, elektronicznym wyrównaniem, oględziny maszyny i związane z tym naprawy. Kalibracje rozszerzoną wykonuje się w równomiernych odstępach czasu bądź na specjalne życzenie klienta.

  • Kompletna kalibracja

Pełna opcja kalibracyjna obejmuje (oprócz tego, co zawiera rozszerzona kalibracja) kontrolę, naprawę wszystkich elementów mechanicznych maszyny, oględziny i ewentualne naprawy systemów pneumatycznych maszyny, kontrolę łożysk powietrznych,  napędów. Sprawdzane również są enkodery, liniały etc. Inżynierowie firmy Oberon 3D zajmują się również wszystkimi wzorcami, które zostały dostarczone wraz z maszyną.

Każda z kalibracji zakończona jest wydaniem odpowiedniego certyfikatu o wykonaniu kalibracji.

 

W przypadku systemów stacjonarnych kalibracja wykonywana jest w siedzibie klienta, systemy mobilne (np. ramiona pomiarowe) dostarczane są laboratorium OBERON 3D w Tychach.

Informacje ogólne dotyczące wsparcia technicznego oferowanego przez OBERON 3D

Centrum wsparcia technicznego znajduje się w siedzibie firmy OBERON 3D pod adresem
ul. Brzoskwiniowa 71, 43-100 Tychy


Kontakt bezpośredni do wsparcia technicznego OBERON 3D:

Zapytania do inżynierów wsparcia technicznego należy kierować drogą mailową na adres:


wsparcie@oberon3d.pl

 

lub telefonicznie:


+48 32 220 02 46

 

 

Czas reakcji na zgłoszenie do 72h.

Facebook