Pomiary na zlecenie

Raport

OBERON 3D posiada wieloletnie doświadczenie w branży metrologicznej, dysponujemy własnym parkiem maszyn o zróżnicowanych zakresach pomiarowych i sensoryce. To pozwala nam oferować Państwu profesjonalne usługi kontroli geometrii, zgodnie z przekazaną specyfikacją techniczna wyrobu, zakończone wydaniem czytelnego raportu pomiarowego oraz realizacji zadań inżynierii odwrotnej od etapu skaningu, poprzez zaawansowaną obróbkę chmury punktów, do etapu przekazania gotowego modelu CAD w pożądanym formacie.

 

Zlecenie pomiarów zewnętrznemu podmiotowi może być podyktowane przyczynami ekonomicznymi, kiedy przewidywana częstotliwość pomiarów  wybranego elementu nie uzasadniania kosztów zakupu dedykowanego systemu. Takie rozwiązanie zapewnia również uzyskanie niezależnej ekspertyzy wymaganej w przypadku wątpliwości reklamacyjnych lub weryfikacji dostawcy.

 

Pomiary mogą być wykonywane w naszej siedzibie na systemach stacjonarnych po uprzednim dostarczeniu komponentu, jak również w zakładzie klienta wykorzystując systemy mobilne.

W celu ustalenia terminu i doboru optymalnego systemu pomiarowego do kontroli danego elementu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

zapytanie@oberon3d.pl

USLUGI INŻYNIERII ODWROTNEJ- tworzenie modeli CAD na podstawie wykonanego skanu.