Pomiary na zlecenie

Oberon 3D posiada wieloletnie doświadczenie w branży metrologicznej, posiadamy własny park maszyn różnego typu i zastosowań stąd oczywistym wyborem w przypadku usługi pomiarów na zlecenie wybór naszej firmy. Firmy muszą między sobą konkurować poprzez podnoszenie jakości a zarazem firmy muszą pamiętać o aspekcie ekonomicznym podczas procesu produkcji. Wykonanie przez Oberon 3D usługi pomiarów na zlecenie pozwoli Państwu zaoszczędzić pieniądze poprzez nie przekraczanie finansów projektu oraz zaoszczędzić czas w wyniku braku konieczności szkolenia dodatkowych osób.

Pomiary na zlecenie są przydatną usługą w celu zaoszczędzenia czasu oraz pieniędzy. Pomiary na zlecenia często wykonuje się w przypadku:

  • wydania niezależnej ekspertyzy (reklamacje, problemy montażowe)
  • potrzeby zweryfikowania wyników pomiarowych detali wykonywanych u Państwa, bądź gdy jest wątpliwość wymiarowa detali dostarczonych przez Państwa dostawców (akceptacja bądź odrzucenie reklamacji, akceptacja bądź odrzucenie dostawców, weryfikacja dostawców)
  • braków technicznych bądź personalnych do wykonania odpowiedniego pomiaru (kontrola detalu gotowego, kontrola dostaw)

Oberon 3D gwarantuje Państwu rzetelne i niezależne wyniki pomiarowe zakończone raportem pomiarowym. Wszystkie pomiary wykonywane są przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem.

Pomiary mogą być wykonywane w naszej siedzibie na systemach stacjonarnych (maszyna portalowa Aberlink, multisensoryczna maszyna pomiarowa OGP) jak również w zakładzie klienta wykorzystując systemy mobilne (ramiona pomiarowe CimCore, trakery optyczne NDI, skanery światła białego i niebieskiego Shining).

W celu ustalenia terminu i doboru optymalnego systemu pomiarowego do kontroli danego elementu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

zapytanie@oberon3d.pl

Facebook