O firmie

Firma Oberon 3D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest dostawcą szerokiego spektrum maszyn, urządzeń i narzędzi pomiarowych, oprogramowania pomiarowego, statystycznego oraz „reverse engineering". Produkty z naszej oferty znajdują zastosowanie m.in.  w działach kontroli jakości, laboratoriach pomiarowych, na produkcji, w biurach projektowych, dydaktyce. Firma zapewnia pełne wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie doboru oraz użytkowania oferowanych przez siebie urządzeń i oprogramowania. W ramach naszych działań przeprowadzamy instalacje sprzętu w zakładach docelowych użytkowników, prowadzimy szkolenia, kalibracje, przeglądy, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla oferowanych przez nas urządzeń. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników oraz ich długoletniemu doświadczeniu zapewniamy wysoki poziom oferowanych usług. Firma OBERON 3D przykłada szczególną wagę do częstych szkoleń oraz wdrażania zdobytej wiedzy w praktyczne zastosowania w zakładach klientów. Wsparcie telefoniczne i emailowe zapewnia ciągły kontakt z klientem i szybki czas reakcji.

Rosnąca liczba instalacji skłoniła nas do wzmożenia działań i reorganizacji pracy w wyniku czego pod koniec 2014 roku firma została przeniesiona do Tychów do czterokrotnie większej siedziby, gdzie dysponujemy zapleczem umożliwiającym profesjonalną obsługę klienta, kalibrację i serwis ramion pomiarowych oraz realizowanie usług pomiarowych z wykorzystaniem współrzędnościowej techniki pomiarowej. Do stałej dyspozycji naszych odbiorców i firm współpracujących jest Strefa klienta, w której na użytek pokazów, szkoleń lub wykonania usług pomiarowych zainstalowane są współrzędnościowe i multisensoryczne maszyny pomiarowe, ramiona pomiarowe, trakery optyczne, skanery i inne urządzenia z naszej oferty. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy, do odwiedzenia naszej firmy podczas spotkań indywidualnych lub w ramach organizowanych cyklicznie dniach otwartych lub seminariach.

 

files/galeria/siedziba2.jpg