Serwis

Właściwy serwis systemów pomiarowych gwarantuje bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz niezawodność urządzenia. Firma OBERON 3D zapewnia to poprzez profesjonalny serwis realizowany przez wykwalifikowany personel techniczny.

OBERON 3D posiada kilka pakietów serwisowych, poniżej prezentujemy dwa z nich:

  1. Serwis poprzez wymianę lub modernizację oprogramowania

Oprogramowanie pomiarowe jest kluczowym składnikiem systemu weryfikującego geometrię wyrobu. Decyduje o prostocie tworzenia planów pomiarowych, stopniu realizacji wymagań specyfikacji technicznej, optymalizacji przejazdów maszyn CNC. Firma OBERON 3D zapewnia doradztwo w doborze oraz implementację optymalnego pakietu, który skróci czas tworzenia procedur i samego pomiaru, zapewniając jednocześnie zgodność z wymaganiami metrologii długości i kąta.

Funkcjonalność systemu pomiarowego może zostać również podwyższona poprzez rozbudowę posiadanego oprogramowania. Może to oznaczać rozszerzenie o moduły do tworzenia indywidualnych raportów pomiarowych, moduły statystyczne, poddające wyniki z urządzenia automatycznej analizie SPC lub dostosowanie programu do obsługi modeli CAD.

Modernizacja oprogramowania to także aktualizacja posiadanego pakietu do najnowszej wersji. Zapewnia to możliwość korzystania z nowych funkcji, zgodność metrologiczną z bieżącymi wytycznymi oraz gwarancję poprawnej współpracy z aktualnymi systemami operacyjnymi. Aktualizację proponowana jest domyślnie z usługą opieki technicznej obejmującej instalację i wsparcie w zakresie korzystania z najnowszej aplikacji.

       2. Bezpośredni serwis maszyny pomiarowej

Firma OBERON 3D posiada doświadczoną kadrę serwisantów wszystkich systemów pomiarowych znajdujących się w ofercie, dzięki czemu może zapewnić klientom:

  • okresowe przeglądy, regulacje i kalibracje zakończone wydaniem certyfikatu kalibracji
  • naprawy i wymiany części eksploatacyjnych
  • telefoniczne i mailowe wsparcie techniczne dla operatorów
  • wsparcie u Klienta - jeśli biuro wsparcia technicznego nie potrafi zdalnie rozwiązać problemu, OBERON 3D zaplanuje wizytę inżyniera wsparcia technicznego u Klienta

 

Informacje ogólne dotyczące wsparcia technicznego oferowanego przez OBERON 3D

Centrum wsparcia technicznego znajduje się w głównej siedzibie firmy OBERON 3D pod adresem
ul. Brzoskwiniowa 71, 43-100 Tychy

Nasze pozostałe lokalizacje w centralnej i północnej Polsce (Warszawa / Chełmno) zapewniają przyspieszenie czasu reakcji.


Kontakt bezpośredni do wsparcia technicznego OBERON 3D:

Zapytania do inżynierów wsparcia technicznego należy kierować drogą mailową na adres:


wsparcie@oberon3d.pl

 

lub telefonicznie:


+48 32 220 02 46